Imitátori, revivaly, show
The Beatles Revival

The Beatles RevivalKoncert The Beatles Revival je dokonalou kópiou koncertu legendárnych Beatles. The Beatles Revival Band - jedna z najúspešnejších revivalových skupín - vystupuje od roku 1996 a má za sebou viac ako 1700 úspešných koncertov, a vystúpeniach nie len v Čechách a na Slovensku ale aj v Holandsku, Poľsku, Francúzsku, Maďarsku, a dokonca v rodisku legendárnej štvorice – severoanglickom Liverpoole! Kľúčom k tomuto obrovskému úspechu je nielen dokonalé naštudovanie a prevedenie každej z 50 skladieb, ktoré má skupina v repertoári, ale i neuveriteľná fyzická a hlasová podobnosť členov skupiny so skutočnými Beatles.

Čítať celý článok...
 
Elvis Presley - imitátor

Elvis Presley ImitátorChcete ozvláštniť Vašu firemnú párty, prekvapiť narodeninového oslávenca, potešiť svadobčanov? Toto všetko Vám vie ponúknuť so svojimi vystúpeniami imitátor Elvisa Presleyho, a to so všetkým čo k tomu patrí: živý spev, nepriehľadnuteľné kostýmy, neoddeliteľné pohyby. Vystúpenia sú formou half-playbacku (spev na živo; hudba z podkladov). Repertoár piesní sa skladá zo všetkých troch dekád Elvisovho pôsobenia na scéne: známe rock´n´rolly z 50-tych rokov, filmové obdobie v 60-tych rokoch, skladby z koncertného obdobia v 70-tych rokoch.

 

Čítať celý článok...
 
Castelans Elán Revival Band

Castelans Elán Revival Band - Otto Kollman, Juraj ZaujecCastelans Elán Revival Band patrí medzi obľúbené čísla programu mestských slávností, plesov, firemných večierkov či tancovačiek. Vďaka vynikajúcej partii hudobníkov (Otto Kollmann - spev, vokály, perkusie; Gabriel Vohlárik - bicie, spev; Pali Bartovic - klávesy, vokály; Richard Gajlík - basgitara, vokály; Juraj Zaujec - gitara, spev; Peter Vilček - klávesy, spev ako hosť) majú diváci či hostia jedinečnú možnosť zabaviť sa na najslávnejšie piesne, pri ktorých vyrástli a dospeli celé generácie Slovákov a Čechov. Castelans Elán Revival Band si dáva záležať na tom, aby pesničky skupiny Elán v ich prevedení mali čo najbližšie k originálu. Zároveň do nich vkladajú citlivo aj vlastné prvky. Všetci členovia skupiny spievajú alebo sa podieľajú na vokáloch - rovnako, ako si to pamätáme z tých najslávnejších nahrávok skupiny Elán.

Čítať celý článok...
 
Kabát Revival

Kabat revivalTvorbu skupiny Kabát pozná na Slovensku a v Čechách asi každý. Patria medzi špičku na rockovej scéne. Na Slovensku pôsobí už niekoľko rokov kapela KABÁT REVIVAL, ktorá ponúka viac ako hodinovú show s najväčšími hitmi skupiny, ako aj sprievodnú show - hudobné prevedenie, choreografiu na pódiu a oblečenie. Zárukou kvality spevu je spevák Patrik Imre, v súčasnosti sólový spevák aj kapely Taktici (predtým Metalinda). Skupina Kabát revival vie zabávať všetky vekové kategórie, dôkazom čoho je široká škála odohraných akcií, medzi nimi aj koncerty kapiel Olympic, Horkýže slíže, IMT Smile, motorkárske zrazy, či mestské akcie a festivaly alebo klubové vystúpenia.

 

Čítať celý článok...
 
Michael Jackson - imitátor

Michael Jackson imitátorDokonalý imitátor Michaela Jacksona - profesionálne tanečné vystúpenia na akýchkoľvek kultúrnych a spoločenských akciách. Ak chcete, aby si ľudia z Vašej akcie odnášali nezabudnuteľný zážitok, tak je tu pre Vás jedinečná tanečná show. Od začiatku až po koniec vystúpenia uvidíte ozajstného Michaela Jacksona a nie len obyčajného tanečníka. Tento Michael Jackson má za sebou množstvo vystúpení aj v televíznych reláciách a v súčasnosti je žiadaným aj v zahraničí.

 

Čítať celý článok...