Vyše 200 účinkujúcich na 10 dňovom národnom pivnom festivale JUNIFEST 2007!
Štvrtok, 10 Máj 2007 15:51

Logo festivalu Junifest 2007Bratislava bude už po štvrtý krát dejiskom národného pivného festivalu – JUNIFEST 2007. Festival bude prebiehať počas desiatich dní od piatka 8.6. do nedele 17.6. v priestoroch bratislavského výstaviska INCHEBA v Hale B. Každý deň od 15.00 otvorí festival svoje brány a návštevníkom ponúkne množstvo atrakcií a zábavy.PROGRAM FESTIVALU JUNIFEST 2007


Piatok 8.6.2007 - Country festival

NOVÝ ROWNÁK
Peter & The Rowers (VESLÁRI) - víťaz Aurela 2006 v kategórii Country
IVAN MLÁDEK a Banjo Band (CZ)
Johnny Cash Revival
BUKASOVÝ MASÍV
Pressburgrass
Tanečná skupina Bratislavské Združenie Country a Dobových Tancov + škola tanca

Sobota 9.6.2007 - men's night

DJ
Th13th – Štvrtok trinásteho
Matej Koreň Jakub Petraník Barbora Balúchová
Berco Balogh + tanečná skupina Showtime
Dalibor Janda (CZ)
Honza Nedvěd (CZ)
Heaven's Shore (GB)


Nedeľa 10.6.2007 - lady's night

DJ
Ten Blue Eyes
Mária Bundová
Katka Koščová & band
Zuzana Smatanová & band
Dana Viktória & band

Pondelok 11.6.2007 - pop

DJ
Tomáš Bezdeda a AYA
TAKTICI
KMEŤO BAND
Electric Flash

Utorok 12.6.2007 - rock
DJ Silent Duo
Arzén + Na skle maľované
Tublatanka
Big Deal

Streda 13.6.2007 - dance

DJ
Smola a Hrušky
Katka Korček & Lady Kazoo
Maxim Turbulenc (CZ)
Sendrejovci

Štvrtok 14.6.2007 - pop - rock
DJ
Metalinda - Krst CD
Nocadeň
DESMOD
The Old School Band - Stará škola

Piatok 15.6.2007 - pop - rock
- etno
DJ
Divozel
Shellwoy
Ivan Štroffek & The Band
Petr Bende (CZ)
Pressburger Klezmer Band
Set Back

Sobota 16.6.2007 - fun party
Fitness Dance & Zumba Party Fredy Ayisiho o 11.00 hod.!
Ravens Blue
Martin Jakubec
SENZUS
Martina Schindlerová & Band
Peter Cmorík & Band
Starmania

Nedeľa 17.6.2007 - Hip hop & R'n B
DJ
Robo Papp & band
Fredy's Dance Group
MISHA
Zdenka Predná
Miky Mora

Okrem toho sprievodný program, každý deň prekonávanie slovenských rekordov, pivné a iné súťaže, žrebovanie tombolových lístkov o skvelé ceny, a ešte oveľa viac!


Moderuje: Richard Vrablec


ĎALŠIE INFORMÁCIE O FESTIVALE JUNIFEST 2007

Lákadlom je predovšetkým bohatý kultúrny program, vrámci ktorého vystúpia hviezdy slovenskej a českej populárnej hudby ako sú Desmod, Zuzana Smatanová, Peter Cmorík, Kmeťo Band, Taktici, Honza Nedvěd, Ivan Mládek, Martina Schindlerová, Zdenka Predná, Misha, Fredy’s Dance Group, Maxim Turbulenc, Dalibor Janda, Taktici, Tublatanka, Nocadeň, Metalinda, Pressburger Klezmer Band, Bukasový masív, Senzus a ďalší. Spolu až 200 účinkujúcich. Okrem hudobných vystúpia aj tri tanečné skupiny, v piatok 8.6. to budú country tance v podaní Bratislavského Združenia Country a Dobových Tancov, v sobotu 9.6. budú spev Berca Balogha doprevádzať tanečníci tanečnej skupiny Showtime – v štýle štandardných a latinskoamerických tancov, a v závere festivalu v nedeľu 17.6. Vám zatancuje aj známa tanečná skupina Fredy’s Dance Group. Pod taktovkou Fredy Ayisiho bude tiež prebiehať vrámci Junifestu tento rok premiérovo veľká tanečná fitness show – Fredy Ayisi FITNESS DANCE & ZUMBA PARTY, ktorá sa uskutoční v sobotu 16.6. od 11.h. Tu máte možnosť si zacvičiť a zatancovať pod vedením špičkových inštruktorov z DANCE & TRAINING CENTRA Fredy Ayisiho. Pre návštevníkov Junifestu bude v tento deň v čase od 11.h. vstup na Junifest zadarmo.

Moderátorská úloha po niekoľkých úspešných ročníkoch Junifestu pripadla opäť na obľúbeného zabávača Richarda Vrableca. Pod jeho vedením bude prebiehať tiež sprievodný program – rôzne súťaže, okamžité finančné výhry, ankety, preteky, prekonávanie slovenských rekordov a každý večer tiež žrebovanie denných vstupeniek a tombolových lístkov o hodnotné ceny, vrátane desiatich automobilov. Okrem prekonávania slovenských rekordov, sa na Junifeste uskutoční tiež pokus o zápis do Guinnessovej knihy svetových rekordov – v kategórii najväčší hromadný prípitok. Pre rodiny s deťmi bude v priestore festivalu pripravený detský kútik, pre ľudí, ktorí obľubujú stolný futbal, šípky a iné podobné hry, budú pripravené nevýherné automaty. Zárukou kvalitnej gastronómie na tohtoročnom festivale budú reštaurácie Husacina u Galika a Pub U Zeleného Stromu, ktoré návštevníkom ponúknu skutočne bohatý a cenovo priaznivý sortiment chutných jedál a pochutín, medzi ktorými nebudú chýbať tradičné jedlá ako bravčové kolená, rebrá, pečená hus, lokše, cigánska pečienka, pečená klobása a iné. V nápojovom lístku bude prevládať ako inak – pivo. Na výber bude niekoľko druhov piva vyše 15 tich rôznych značiek.

Vstupné na každý festivalový deň na mieste je len 100 Sk. Po prvý krát je ale k dispozícii zvýhodnená permanentka na 10 vstupov, ktorú si môžete do 7.6. zakúpiť v predpredaji siete Ticketportal len za cenu 55 Sk za vstup. Permanentku Vám pri vstupe na festival vymenia za 10 denných vstupeniek, ktoré môže ktokoľvek použiť v ktorýkoľvek festivalový deň. Permanentka sa skutočne oplatí. Okrem desiatich vstupeniek jej kúpou získavate tiež zdarma ďalšie darčeky, ako kartu zliav a výhod Junifest Sphere card, šekovú knižku zliav Junifest či pivový krígeľ Junifest a automaticky 10 tombolových lístkov vrámci denných vstupeniek.

Organizátori festivalu Vás srdečne pozývajú zažiť opäť desať dní plných zábavy a dobrej nálady. Podrobnejšie informácie o festivale nájdete na webstránke www.junifest.sk. Rezervácie a predpredaj permanentiek prebieha na www.ticketportal.sk a na všetkých predajných miestach siete Ticketportal na celom Slovensku.