Jazz, popjazz, swing, blues


Zuzana Suchánková

Zuzana Suchánková je speváčka, gitaristka, autorka piesní a textov , ktorá patrí k absolútnej špičke na slovenskej hudobnej scéne. Svojim poslucháčom a fanúšikom ponúka kvalitnú, energickú, emotívnu, úprimnú a nefalšovanú muziku určenú pre vnímavé publikum bez rozdielu veku. V jej repertoári nájdete prvky blues, jazz, pop, či folk. Vždy sa vyhýbala nálepkám a odmieta sa stať štýlovou puristkou či snobom. Práve ochota a túžba spievať to, čo vyhovuje jej srdcu a schopnosť sofistikovanej a zároveň zemitej interpretácie skladieb dáva Zuzane jej štýlovú výlučnosť. Spieva slovensky aj anglicky. Ako profesionálny hudobník môže podľa požiadaviek vystúpiť sólo, v duu, v triu alebo v kvartete. Je otvorená aj ponuke na uzavretú - súkromnú hudobnú produkciu, vo veľkolepejšom, alebo komornejšom ladení.

Čítať celý článok...
 
Robo Opatovský

Robo OpatovskýVynikajúci univerzálny spevák - Robo Opatovský má na konte niekoľko vlastných albumov a tiež účinkovanie na exkluzívnych plesoch a akciách s doprovodom orchestra, či swingovej kapely a tiež vystúpenia na koncertoch, festivaloch a iných verejných akciách so svojou kapelou ROBO OPATOVSKY & BAND. Účinkoval ako sólový spevák aj v TV show Let's Dance a je vyhľadávaným oživením rôznych spoločenských akcií.

 

Čítať celý článok...
 
Kristína Prekopová

Kristína PrekopováKristína Prekopová je mladá hudobne všestranná speváčka , ktorá sa okrem spevu venuje hre na klavíri a kompozícii. Poznať ju môžete aj ako moderátorku hudobných relácií v Slovenskom rozhlase. Má za sebou niekoľko rokov spolupráce so špičkovými slovenskými hudobníkmi. Vokálne spolupracovala na hip-hopovom projekte Režimy, v zbierke jej vystúpení nechýbajú klubové koncerty a benefičné podujatia.

 

Čítať celý článok...
 
Hanka Gregušová (& jazz / soul band)

Hanka GregušováHanka Gregušová je jeden z najpozoruhodnejších speváckych zjavov na slovenskej scéne. Spievať začala približne v 15 rokoch a spočiatku sa pohybovala vo sfére popu a rocku. Stať sa popovou speváčkou však nikdy nebola jej motivácia ani ambícia. Čoraz častejšie ju lákal svet soulu a jazzu, ktorý ju očaril najmä počas jej pobytu v Spojených štátoch. Začala vystupovať v spoločnosti vynikajúcich jazzových hudobníkov akými sú napr. Gabo Jonáš, Ľubo Šrámek, atď. V tomto období absolvovala množstvo klubových koncertov, ktoré kultivovali jej hlasový prejav i celkové umelecké smerovanie. Že to všetko malo zmysel, jasne dokazuje na svojom debutovom profilovom albume Reflections of My Soul...

 

Čítať celý článok...
 
Bossa a Ja (Bosá Aja)

Bossa Aja - popjazz, bossanovaAk vás už unavujú na firemných večierkoch prílišné decibely a obohraté imitácie rádio hitov, vyskúšajte sa naladiť na pohodové vlny brazílskej bossa novy. Andrea Balážová svojim spevom v portugalštine a angličtine spolu s jej projektom Bossa a Ja vám prinesie vzdušnú atmosféru pokojných latino rytmov spríjemňujúcich nerušenú konverzáciu pri dobrom jedle, ale zároveň neodopiera možnosť tanca v rytme Brazílie.

 

Čítať celý článok...