Hity, Poprock, Pop, Party


Funkiez

Funkiez - funky kapela na partyNAJLEPŠIA SLOVENSKÁ FUNKY KAPELA NA SVETE ;-)Radi by sme Vám predstavili najlepšiu slovenskú funky kapelu. Je skvelou voľbou pre každú party, alebo event. Pozostáva z vynikajúcich muzikantov, má prepracovaný repertoár, nádhernú speváčku a energickú show. FUNKIEZ fungujú od roku 2006 a doteraz odohrali stovky koncertov na podujatich ako firemný event, teambuilding, ples, párty, svadba, festival, mestské slávnosti, hody atď. Našlapaný, horúci, tanečný funky repertoár je zostavený z top hitov od svetových a slovenských interpretov. Vidieť a počuť FUNKIEZ live, je zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Čítať celý článok...
 
Lamps

LampsCover verzie hitov od kapiel ako Radiohead, Pearl Jam, Bon Jovi, Soundgarden, Nirvana, Alice in chains,.. v podaní skúsených hudobníkov.

 

Čítať celý článok...
 
Replay Band

Replay BandTanečné hity slovenských, českých a zahraničných interprétov! Tanečné hity čias súčasných a minulých! Na vašom evente! Na vašej akcii! Naša párty na tej vašej! Kapelu tvoria profesionálni hudobníci. Spolupracovali a spolupracujú s takými umelcami ako napr.: Richard Muller, Tina, Katka Knechtová, Aneta Langerová, Dara Rolins, hudobníci hrali a hrajú v súťaži SuperStar a Hlas Česko Slovenska. V jej bohatom repertoári sa nachádzajú skladby zo slovenskej, českej a zahraničnej hudobnej tvorby, skladby rôznych hudobných žánrov od popu, rock ‘n´rollu, rocku cez evergreeny, reggae, funky až po súčasné hity dance music. Celý hudobný program je flexibilný a je možné ho prispôsobiť požiadavkám klienta, vrátane dĺžky a obsahu programu. Chcete tancovať? Chcete, aby sa o vašej akcii ešte dlho hovorilo aj vďaka kapele? Potrebujete BAND, ktorý zabáva. Je tu – REPLAY BAND.

Čítať celý článok...
 
On the road

On the roadKapela On the Road je svojím zameraním určená na vystúpenia do správneho pubu alebo na firemnú párty. Bratislavská unplugged skupina On the Road má v repertoári najznámejšie skladby svetových skupín a interpretov od 60-tych rokov až po súčasnú scénu v akustickom - unplugged prevedení, ktoré vhodne doplnia atmosféru recepcií, firemných párty, večierkov alebo rôznych eventov.

 

Čítať celý článok...
 
Tiktaci (Taktici)

TakticiSkvelá poprocková kapela na super zábavu! Skupina vznikla v roku 1989 v Bratislave, ešte pod názvom Nový Al-bum. Rockfolkovým žánrom aj repertoárom je pokračovateľom legendárnej československej skupiny TAKTICI, ktorá v roku 1979 emigrovala do USA. Naďalej však pokračuje spolupráca Vladom Koleničom, Júliusom Mikešom a textárom Ľubošom Zemanom a v repertoári sa nachádzajú staré známe hity ako Blázni, Dáša, Vodka, a iné. Skupina má za sebou množstvo koncertov a akcií. Prioritou je vždy zabaviť diváka.

 

Čítať celý článok...
 
Electric Flash

Electric FlashTúto pop-rock-bluesovú hudobnú formáciu pôsobiacu na hudobnej scéne už niekoľko rokov má každý možnosť vidieť a počuť najčastejšie v bratislavských kluboch a puboch, na rôznych kultúrnych podujatiach, festivaloch či firemných akciách. Electric Flash - kapela dvoch bratov, Iva a Reného Jankoviča spolu s gitaristom Patrikom Kudlom a bubeníkom Petrom Čeretkom má v repertoári množstvo známych, starších aj novších hitov vhodných na počúvanie i zábavu. Je ideálnou na rozprúdenie zábavy a tancovačky na rôznych typoch akcií a podujatí. Jednotliví členovia skupiny inklinujú k rôznym hudobným štýlom, čo sa odráža veľakrát v prevedení skladieb a dodáva im tak svoju jedinečnosť. Skupina disponuje vlastnou aparatúrou a dostatočným playlistom.

 

Čítať celý článok...
 
Anka Repková & band

Anka Repková & bandAnka Repková je mladá poprocková a muzikálová speváčka. Účinkovala v muzikáloch Rocky Horror Show, Rebelové, Vlasy a ďalších, vystupovala ako sólistka Orchestra Gustava Broma, v súčasnosti je sólistkou orchestra Pavla Zajáčka a tiež koncertuje so svojou kapelou Anka Repková Band ako aj Replay Band. Spolupracuje s Daliborom Jandom, účinkovala taktiež ako speváčka v tv reláciách Lets Dance a Bailando. V ponuke je komorné vystúpenie s klavírnym sprievodom, so sprievodom gitary a cajona, kapelový program prevzatých známych skladieb vhodný na spoločenské podujatia a tiež koncertný program vlastných skladieb. Podrobné informácie o programoch a orientačný repertoár nájdete nižšie.

 

Čítať celý článok...