Kristína Prekopová

Kristína PrekopováKristína Prekopová je mladá hudobne všestranná speváčka , ktorá sa okrem spevu venuje hre na klavíri a kompozícii. Poznať ju môžete aj ako moderátorku hudobných relácií v Slovenskom rozhlase. Má za sebou niekoľko rokov spolupráce so špičkovými slovenskými hudobníkmi. Vokálne spolupracovala na hip-hopovom projekte Režimy, v zbierke jej vystúpení nechýbajú klubové koncerty a benefičné podujatia.

 

 

Typy programov

1. V ponuke je kompletná pop- rocková kapela skvelý zvuk a energia, v ktorej nájdeme dvorného gitaristu Petra Nagy a dlhoročného spolupracovníka Janka Ledeckého - Michala Kovalčika, alebo nový zjav slovenského hudobného neba basgitaristu Luboša Ďurecha ( V.I.P, Nirvana´s) , ďalej gitaristu Petera Gurského ( Anton Jaro Band) a bubeníka a perkusionistu Juliana Raticu. Pomocné vokály má na starosti Alenka Kratochvílová.

2. V ponuke je taktiež komornejšia verzia v triu alebo duu s gitarou. Vystúpenie v duu: Peter Gurský-gitara; Kristína Prekopová-klavír, spev.

Repertoár zahŕňa skladby od klasických jazzových štandardov ako Somewhere over the rainbow (v modernom aranžmá) , cez Norah Jones, skladby Amy Winehouse, po skladby bluesového barda Claptona, ďalej Stinga, alebo skladby od excentrickej speváčky Pink, či Jamiroquaia. Repertoár je vhodný na firemné party, vernisáže, jarmoky, vhodný pre posedenia, pri príležitosti odovzdávania cien, módnych prehliadkách, tiež pre VIP hostí. Minutáž vystúpenia kapela prispôsobí požiadavkám klienta. V komornejšom type podujatia zaznejú skladby od Norah Jones, Corrine Bailey Rae, Diany Krall, Indie Arie, Stinga + vlastná tvorba

Ak máte záujem o vystúpenie tohto interpreta, alebo o bližšie informácie, kontaktujte nás