Robo Opatovský

Robo OpatovskýVynikajúci univerzálny spevák - Robo Opatovský má na konte niekoľko vlastných albumov a tiež účinkovanie na exkluzívnych plesoch a akciách s doprovodom orchestra, či swingovej kapely a tiež vystúpenia na koncertoch, festivaloch a iných verejných akciách so svojou kapelou ROBO OPATOVSKY & BAND. Účinkoval ako sólový spevák aj v TV show Let's Dance a je vyhľadávaným oživením rôznych spoločenských akcií.

 


Programy:

Robo Opatovký & band
Repertoár najväčších hitov, z výberovky, albumu "2009-1996", v podaní kapely v zložení: bicie, basa, gitara, klávesy a spev. Program vhodný na festivaly, mestské slávnosti, jarmoky, a podobne, či samostatné koncerty.

Projekt JUST DANCE
Výlučne plesový repertoár do tanca, po prípade príjemná coctailová hudba na počúvanie. Jedinečný projekt umeleckého charakteru obsahujúci známe autorské i prevzaté skladby, či už pre náročnejšieho a konzervatívnejšieho klienta, alebo na klasickú firemnú párty pre zamestnancov.

Robo Opatovský


Projekt „SWING & LATIN“
Robove autorské skladby prearanžované do swingovo-jazzového štýlu, ako i prevzaté notoricky známe skladby významných autorov. Pred tromi rokmi vyšiel veľmi úspešný rovnomenný album „SWING & LATIN“ s výbornými kritikami od renomovaných recenzentov a nominovaný na AUREL 2006 v kategórii Jazz&Blues.

Vianočný program
Program so skladbami z úspešného "Vianočného albumu", ktorý bol vydaný v minulom roku. Repertoár je zložený z vianočných skladieb vlastnej tvorby ako aj najznámejších vianočných skladieb v swingovo-popovom štýle. Napríklad Last Christmas od skupiny WHAM prerobená do tanečného moderného štýlu, tiež skladby White Christmas, Christmas song, Jingle bells, Let it snow, Tichá noc, svätá noc... a ďalšie.

Programy Swing & Latin a Vianočný program ponúkame v rôznych variantách zloženia doprovodnej kapely / orchestra:
- trio - zloženie: klavír, saxofón (trúbka), spev
- kvartet - zloženie: bicie, basa, klavír, spev
- kvintet - zloženie: bicie, basa, klavír, gitara, spev
- sextet - zloženie: bicie, basa, klavír, gitara, saxofón (trúbka), spev
- sextet so sláčikovým kvartetom - luxusná verzia programu, 10-členný orchester zložený z tých najlepších muzikantov + prípadne aj dychová sekcia

Príjemným spestrením firemnej party môže byť darček v podobe CD albumov Roba Opatovského:
- Swing & Latin
- Vianočný album
- 2009-1996

Repertoár Just Dance:

Skladby z repertoáru Franka Sinatru:
Moon River (waltz)
My Way
Bad Bad Leroy Brown
Tanečné funkové hity:
Let´s groove the Night
September
Celebration
Skladby Latin štýlu:
Copacabana
Sway
One note samba
Autorské skladby Roba Opatovského upravené do tanečného štýlu:
Hovorila po španielsky
Natália
Prší
Sen
Úspech ťa spáli
Prílev energie...
Štandardné tance:
Slow fox
Rumba
Waltz
Cha-chaAk máte záujem o vystúpenie tohto interpreta, alebo o bližšie informácie, kontaktujte nás