The News

Moderátori, zabávači, tanečné skupiny, show, programy pre deti a iné sprievodné programy na akcie.

Po kliknutí na jednotlivé kategórie, sa vyfiltruje výber z našej ponuky pre jednotlivé kategórie. Po kliknutí na viac informácií sa môžete o danom umelcovi, interpretovi či službe dozvedieť viac, prečítať si základné informácie, pozrieť si videonahrávky, fotografie a iné.Peruánsky catering od Casa Inka

Casa Inka - peruánska reštaurácia, BratislavaBratislavská reštaurácia Casa Inka ponúka pravú peruánsku kuchyňu priamo z Peru. Originálne suroviny, autentickí peruánski kuchári, majiteľ peruánec - Carlos Sotelo - žijúci na Slovensku. Okrem známej reštaurácie Casa Inka v Ružinove v blízkosti zimného štadióna otvorili v minulom roku aj druhú prevádzku, v obchodnom centre Cubicon - Casa Inka Grill Cubicon. A navyše táto unikátna reštaurácia ponúka aj externý catering na rôzne akcie a eventy ako sú plesy, rauty, firemné akcie, oslavy a rôzne iné udalosti na ktorých chcú organizátori pripraviť pre hostí niečo exkluzívne, originálne a exotické. Jedinečná peruánska kuchyňa takou určite je.

 

Čítať celý článok...
 
Richard Vrablec

Richard VrablecJedinečný Richard Vrablec je zárukou skvelej nálady a zábavy na Vašej párty či akejkoľvek inej akcii. Nie je to len obyčajný moderátor, ale zároveň svojim neopakovateľným humorom a šarmom jemu vlastným oživí každú akciu, či už ide o prestížny ples či firemnú party, verejné prezentačné akcie, či program pre deti. Nezameniteľné sú aj jeho interaktívne súťaže pre účastníkov akcií, pri ktorých sa všetci zabavia a nasmejú, ako aj neskutočné improvizácie a invencie v moderovaní. U Riša sa nemusíte trápiť so scenárom, ten si rád vytvára sám, priamo počas akcie. Špecifikom Riša Vrableca je aj Slovenská Kniha Rekordov, ktorej je patrónom.

 

 

Čítať celý článok...
 
Ondrej Slašťan

Ondrej Slašťan

Hľadáte univerzálneho moderátora na Vaše akcie? Ste na správnej adrese. Šarmantný mladý muž - Ondrej Slašťan Vám rád odmoderuje športové, zábavné, kultúrne, spoločenské akcie, večierky, programy, turnaje, akcie pre deti a iné podujatia. Ak máte záujem o moderátora alebo komentátora na Vašej akcii, kontaktujte nás.

Čítať celý článok...